بگذریم ماجرای امروز خریدن ماشین نیست امروز رفتم بازار بگو خوب- خوب قیمت فندق خام و بادمجان و پیاز در گیلان در شهر شما چقدره؟ اخته خریدم ذغال اخته در 2 بسته که هر بسته اش 1000 تومان بود گفت کلپر هم بزنم یا اصلا میخوای برات بکشم گفتم بکش اون هم به اندازه 2 مشت وزند کرد داد به من بعدش امروز صبح یکشنبه رفتم بازار همان قسمتی که دیروز ذغال اخته قرمز خریده بودم بگو خوب - خوب بادمجان سیاه خریدم هر کیلو 1000 تومان پیاز هر کیلو 2 هزار تومان و قیمت فندق هم هر کیلو 8 هزار تومان بود شاید فندق برای املش بود.